Válka blogerek?

21. června 2011 v 16:09 | Sár!!
Nejedná se o nic velkého, jen o to, že vlastně předpovídáme budoucnost.My věděli že se pohádají! Kdo? PJ a JK!
JK o PJ říká: "Prostě i kvůli blogu. A hlavně už toho bylo víc za tenhle měsíc. A PJ si myslí že je princeznička.. Aten její napis u článku " Jsem přece dokonalá" mě také dostává.. Ona byla výdycky v phodě ale teď je nějak nafoukaná.. Vážně nevím čim to je..." Pokud je to tak jak JK říká, tak si myslím, že PJ vlezla malinko její úspěch s krasna.cz a jeji obdivovatelky a jedno z druhym ale aby jste rozumněli. Na PJiném blogu se objevil totiž článek: Jsem přece dokonalá ne?
Lidí na to reagují různě. Její obdivovatelky jí obhajujou lidé na straně JK odsuzujou.
JK na blogu napsala: "Ano, jistě dobré kamarádky? Prosím už ne. Myslela jsem že ano, ještě si pamatuluju jak jsme si všechno domlouvali na blog atd... Ale teď už vážně ne!S ní jsem skončila, tohle už je vrchol! Ano je řeč o PJ...."
Kačíí JK napsala na blog: "Je jednoduchý napsat že chubu má ten druhej ale ono to nikdy neni tak jednoduchý. PJ aspon napsala,že je možné že udělla chybu,ale že je chyba ve vás obou. Já s ní nejsem neznam jíale myslim že neni namyšlená v rozhovorek článcích komentářích všude je moc milá a jestli jí malinkosláva stoupla do hlavy nedivila bych se má proč."
Kde je pravda? PJ tedy ve směs tvrdí o JK že se zmněnila a JK zase tvrdí že se PJ zmněnila tím že je namyšlenější tak kde ta pravda je? Že by v obou?
PJ napsala JK na formspring otázku: Kdy se konečně ponaučíš ? Tss...!
JK: Jako myslim si žě víš!! Už bych mohla mluvit! A nejsi tak dokonalá jak is myslíš! Dále zase PJ: Mylsíš si, že máš k dokonalosti blíž? Máš snad nějaký "patent" na dokonalost ? MMM...?
A JK: Jo, myslim že jo :-* Rozhodně větší než ty! A i kdyby e, myslíš že ty snad ano? Ha ha ha :D znám tě už dlouho a tohle mě vážně pobavilo... :D né vážně.... :D nevim co si po sobě myslíš :D a ani vědět (raději) nechci!
A na závěr JK:
Víš co, mě tebe ne!

Zatím se PJiny lidé staví za ní a JKiny lidé za JK ... Jen aby nevypukla blogová válka...
(Kéž by :D)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dragell Dragell | Web | 22. června 2011 v 13:42 | Reagovat

Ježiši :D

2 Pinkberry (Cherry) Pinkberry (Cherry) | Web | 22. června 2011 v 19:12 | Reagovat

PJ je nejlepší! Já se nedivím, že se pohádali když JK kopčila ale o to nejde JK asi záviděla že je PJ úspěšnější. Můj názor!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama