Lady Vanilka- HISTORIE

7. června 2011 v 18:39 | Sár!! |  LV- inormace
Jak to bylo s Lady Vanilkou ze začátku?

18. července 2009 v 19:57 napsala LV na blog článek do rubriky funny club aby idi psali komenty, že to je rekord. V současné době tam má 2020 komentářů.
Mne velice pobavil článek, který byl zveřejněn v srpnu 2009 a to: Reklama na šampóón chcete-li se oobavit doporučuji shlédnout. LV tam sice není vůbec viděl,ale legrace to je! :) A počet komentářů u článku? 27 dnes neuvěřitelné...
Z toho jsme zjistili, že LV kdysi vedla systém Spřátelených Blogísků...
Ze zářijového článku jsme zjistili, že LV hrála hry a sledovala blog "diddlinky-d" aneb Dominiky Myslivcové, že by právě ona byla jejím vzorem k vytvoření blogu? A počet komentářů? 9! :) Začátky byly a budou těžké pro všechny blogerky, které se chtějí s blogem někam dostat to znamená jen dobré i LV začínala s malou návštěvností hloupými články a málo komentáři.
V říjnu nám LV ponechala nesmazané dokonce 2 články! Jeden a to mě pobavilo byla soutěž o nejvíc sexy (jejího) spolužáka a druhý fotopříběh "Each other"
Listopad články nic moc zajímavé: soutěž o nejlepší spolužačku, založení "funclubíku" a seznam článků, kde o ní psali na blogách.
V prosinci nám LV udělala Vánoční videoklip :) pak přání k Silvestru... upřímě by mě zajímalo, proč si maže ty články? Nebo, že by jich bylo tak málo? Pochybuji!
Uryvek z článku z března: "Já se bojím třeba psů , někdy trapasů a i třeba toho , že mě někdo přepadne :("
V dubnu si pro nás připravila článek Jak se hezky fotit a hned přidala pár svých fotek na téma" kuk ! "

Myslím si, že nemá cenu pokračovat, LV si většinu svých článků z archivu smazala, takže bohužel... příště se těšte na historii Cherry Stelly pak PJ a pak Lapri... atd.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama