Červen 2011

Omluva? nebo oznámení? :P

28. června 2011 v 20:52 | ScEnKa
Omlouvám se vám za to že jsem tu tak dlouho nebyla ale byli potíže s mojí klávesnicí na netbooku,takže jsem vážně neměla pomyšlení na blog, ještě mě do toho dnes srazilo auto a já vubec nemyslela na sebe ale na své kolo jestly je vpohodě :D Ale tak jsem doma akorát mám pohmožděnou ruku a odřené koleno :D Jinak zítra čekejte nějaký článek dnes na to vážně nemám pomyšlení opravdu se omlouvám ale pochybuju že vám by se chtělo psát nablog když by vás srazilo auto :D

Cherry Stella je zpátky

26. června 2011 v 11:19 | Sár!!
Ano ano, už je tu! Konečně. Na svou omluvu řekla: Nie, nekončím s blogom. Len toho mám veľa, nemám an blog náladu ani chuť, som zaľúbená a mám stále čo robiť. Nate, fotky!
Její fotky jsou smaozřejmě jak jinak než originální:
Úplně nejvíc bych jí chtěla ale pogratulovat k této fotce,která mne uchvátila:
Má na ní dokonalé řasy a ta rtěnka s vlasama je prostě dokonalá kombinace!

PJina armáda

26. června 2011 v 11:09 | Sár!! |  PJ-Informace
Hádka PJ a JK vyvolala různé reakce,ale za PJ stojí její "fanoušci" kteří jí jak se říká stojí za zády.
Chudinka JK teď chodí od jednoho blogu ke druhému a snaží se jim to všechno vysvětlit snad možná marně.

2 Pinkberry (Cherry) Pinkberry (Cherry) | Web |
PJ je nejlepší! Já se nedivím, že se pohádali když JK kopčila ale o to nejde JK asi záviděla že je PJ úspěšnější. Můj názor!

JK se hájí skoro všude stejně

4 JK | Web |
[2]: Me je to vcelku jedno, vy jí neznáíte a neznáte ani mně a jak říkám nebvylo to jen kvůli blogu...

5 Kačíí Kačíí | Web |
Je jednoduchý napsat že chubu má ten druhej ale ono to nikdy neni tak jednoduchý. PJ aspon napsala,že je možné že udělla chybu,ale že je chyba ve vás obou. Já s ní nejsem neznam jíale myslim že neni namyšlená v rozhovorek článcích komentářích všude je moc milá a jestli jí malinkosláva stoupla do hlavy nedivila bych se má proč.

Psala jsem PJ co si o tom všem myslí a co by hormadně všem jejím "vojákům" vzkázala:
"Vojákům? Haha, no ale každopádně bych jim všem chtěla poděkovat,ale myslím si, že to všechno je zbytečně, lidé se hádají deně a ta naše hádka není nikterak výjmečná."Válka blogerek?

21. června 2011 v 16:09 | Sár!!
Nejedná se o nic velkého, jen o to, že vlastně předpovídáme budoucnost.My věděli že se pohádají! Kdo? PJ a JK!
JK o PJ říká: "Prostě i kvůli blogu. A hlavně už toho bylo víc za tenhle měsíc. A PJ si myslí že je princeznička.. Aten její napis u článku " Jsem přece dokonalá" mě také dostává.. Ona byla výdycky v phodě ale teď je nějak nafoukaná.. Vážně nevím čim to je..." Pokud je to tak jak JK říká, tak si myslím, že PJ vlezla malinko její úspěch s krasna.cz a jeji obdivovatelky a jedno z druhym ale aby jste rozumněli. Na PJiném blogu se objevil totiž článek: Jsem přece dokonalá ne?
Lidí na to reagují různě. Její obdivovatelky jí obhajujou lidé na straně JK odsuzujou.
JK na blogu napsala: "Ano, jistě dobré kamarádky? Prosím už ne. Myslela jsem že ano, ještě si pamatuluju jak jsme si všechno domlouvali na blog atd... Ale teď už vážně ne!S ní jsem skončila, tohle už je vrchol! Ano je řeč o PJ...."
Kačíí JK napsala na blog: "Je jednoduchý napsat že chubu má ten druhej ale ono to nikdy neni tak jednoduchý. PJ aspon napsala,že je možné že udělla chybu,ale že je chyba ve vás obou. Já s ní nejsem neznam jíale myslim že neni namyšlená v rozhovorek článcích komentářích všude je moc milá a jestli jí malinkosláva stoupla do hlavy nedivila bych se má proč."
Kde je pravda? PJ tedy ve směs tvrdí o JK že se zmněnila a JK zase tvrdí že se PJ zmněnila tím že je namyšlenější tak kde ta pravda je? Že by v obou?
PJ napsala JK na formspring otázku: Kdy se konečně ponaučíš ? Tss...!
JK: Jako myslim si žě víš!! Už bych mohla mluvit! A nejsi tak dokonalá jak is myslíš! Dále zase PJ: Mylsíš si, že máš k dokonalosti blíž? Máš snad nějaký "patent" na dokonalost ? MMM...?
A JK: Jo, myslim že jo :-* Rozhodně větší než ty! A i kdyby e, myslíš že ty snad ano? Ha ha ha :D znám tě už dlouho a tohle mě vážně pobavilo... :D né vážně.... :D nevim co si po sobě myslíš :D a ani vědět (raději) nechci!
A na závěr JK:
Víš co, mě tebe ne!

Zatím se PJiny lidé staví za ní a JKiny lidé za JK ... Jen aby nevypukla blogová válka...
(Kéž by :D)

PJ "po pařbě"

20. června 2011 v 19:32 | Sár!! |  PJ- Trapasy
Od naše tedy netajného zdroje JK máme žhavé infom ze včerejška na který PJ asi moc dlouho s láskou vzpomínat nebude. Mimo jiné, že si naše PJ užívala na nějaké párty jsme ještě zjistili, že má kluka. Prý nějakého černovlasého. Třeba časem vypáčíme i fotku. Zatím fotku PJ, která byla prý cituju: Jinak PJ byla pěkně na mol!


Upadá jí návštěvnost,ona však nic nedělá

20. června 2011 v 17:19 | ScEnKa
Určitě jste si všimly že se s Cherry Stelly stala osmnáctiletá žena/slečna jak chcete , a žije si teď ten svůj "disco - příběh" jo tak určitě je šťastná ale zapomíná na své návštěvníky jejího blogu,já sem tam chodít dívat tak průběžně a Cherry pořád nic a nic ,chápu že někdy vážně není o čem psát ale tak aby se už od 28května neozvala,tak to je trochu na odpadnutí návštěvnosti a na uplný zánik blogu mě samotnou nebaví se tam dívat a zjišťovat že pořád je tam jeden a ten samý článek,Ale jelikož jsme paparazzi blog tak se prostě sem tam podívat na něco nového musíme..Ale tak pochopím že teď když je konečně šťastná tak si to chce maximálně užít ale mohla by napsat alespoň 1 článek za týden ....Což by ju nezabilo ale páč se jí asi nechce tak nevím no co si o tom myslet.....


Cherryina návštěvnost dne 2O.6.2O11

TOPlist

Tak když mívala za den přes 500 a teď má 174 tak to je opravdu co říct ,Cherry menší rada pokud se nevzpamatuješ tak ti upadne návštěvnost úplně...Rozhovor s PJ o krásná.cz a dalších věcech

18. června 2011 v 13:29 | Sár!! |  PJ-Informace
Už druhý rozhovor v pořadí o PJ! Tento nám však osobu PJ mnohem víc přiblíží!

S: Ahoj můžu s tebou udělat rozhovor pro stránky paparazzi-scenka.blog.cz ?
PJ: Ale jistě!

S: Takže první otázka: Co právě děláš?
PJ: Kromě toho, že jsem na internetu čekám až mi uschne lak na nehtech, pak si ještě budu muset natočit vlasy a v 5 se jde slavit,ale nemyslím si, že by tohle kohokoli zajímalo ;)

S: Aby si se nedivila. Kdy nám uděláš už konečně ten vlog?
PJ: Uff... já vím, jsem hrozná. No já jen čekám na nějakou pořádnou udállost, zatím se nic a nic neděje. Ale ve čtvrtek pojedu se třídou na třídeňák, tak možná MOŽNÁ něco natočím a dám to sem,ale spíše asi budou jen fotky,ale pak zase 29. půjdu na módní přehlídku, tak to něco natočím určitě! ;)

S: Módní přehlídku? Kam a na jakou?
PJ: Půjdu (teda možná -doufám) na módní přehlídku značky NEXT na kterou jsem dostala pozvání od krásná.cz bude to takový malý náhled do toho, co připravují na další sezónu. Tak uvidíme.

S: Krasna.cz když už sme u toho, myslíš si, že je to pro tebe nákým způsobem přínosné?
PJ: No určitě! Už třeba jen tou módní přehlídkou, to by mi nikde jinde nedali. Ještě jsem uvažovala nad pozváním na nějakou slavnost ulice,ale jelikož to se koná v úterý, tak to nepřichází v úvahu kvůli škole.

S: A jak ti to jde ve škole?
PJ: Zákeřná otázka! Jsem na gymplu a jde mi to...no jakž takž to zválám. Do této doby jsem měla vyznamenání,ale tento rok jsem to všechno povolila a do teď jsem se ani neučilaa bojím se, abych neměla nějakou trojku. To bych se asi zbáznila,ale stejně mě nejspíš čeká z biologie! Grr... nesnášim biologii!

S: Biologii? Co se tam učíte?
PJ: Teď momentálně...ehm... GENETIKU! Jo genetiku , tento rok jsme probírali člověka a ona po nás chce i latinské názvy prostě všechno a to je špatné...

S: A do jaké třídy chodíš?
PJ: No chodila bych do osmičky ale jelikož jak jsem říkala jsem na gymplu, chodím do tercie.

S: A co kluci?
PJ: To je jak otázka mojí babičky kdykoli k ní přijedu. No co s nimi? :D

S: Máš nákeho? Nebo aspon jestli jsi zamilovaná ted do někoho?
PJ: Uf... zamilovaná? Né až tak jak to myslíte, asi takhle jsem tip, který se stráášlivě rychle zamiluje a pak když už je tomu blízko...najednou bumho a támhle další... :D

S: Zajímavé. Byla by jsi schopná teda podvést svého kluka?
PJ: Já říkám, že jsem schopná čehokoli,ale záleží na situaci a tak vůbec...

S: Všimla jsem si že máš spoustu "obdivovatelů" co na ně říkáš?
PJ: Já mám nějaké obdivovatele? :D

S: Aha, tak z jiného soudku, na krásná.cz jsme našli tvůj článek, o knihách, pod ním bylo pár dobrých komentářů a pár těch, kterým se tvůj článek nelíbil, co na to říkáš ty?
PJ: Víte, ten článek byl takový jako, že jsem tam psala já své tipy, a trefit se každému do vkusu je těžké. Aleaspoň že jim nevadil styl mého psaní nebo tak. Naštěstí jsemse nesetkala ani s nějakými narážkami na mou osobu, takže jsem v klidu.

S: No a co xoxo-website.blog.cz ? Ta nám hodně o tobě píše a zdá se, že tě v mnohém i brání co ty si o ní myslíš?
PJ: Že je to milé, aleaspoň jedna holčina mě má ráda :)

S: Jedna a co teda ještě riikkiinky.blog.cz ?
PJ: Ta? Tak to je další milá slečna, která jen potřebuje poradit a já jí ráda pomohu ;)

S: A jak jí pomáháš? Nebo radíš?
PJ: Ona si myslí, že se nemůže stát hiphpovou tanečnicí tak jsem jako její duševní opora ;)

S: Hodně lidí za tebou chodí s prosbou o radu čím to je?
PJ: Jó tak to nevím, snad protože si myslím, že dokážu poradit, přece jen jsem si už ledačím pošla a vím nebo si myslím, že vím, co se může stát. Nebo je to mým optimismem ? Snažím se lidi jakoby nabít a předat jim to, čím se řídím já, že kdo nic nezkusí nic nezažije a že by se v životě mělo zkusit všechno a bát se prohry je jako kdyby jste už prohráli. S životem se musí bojovat a ten, kdo bojuje bez ustání a tvrdě si jde za vítězstvím (za svým snem) za tím stojí vcelý vesmír a ten vždy vyhraje!

S: To bylo moc pěkně řečeno a ty máš jaký sen?
PJ: Sen ? Já mám naplánovanou celou budoucnost, to je můj sen. Chci se proslavit, jít na vysokou do usa (Washington& Jefferson) a tam si vzít někoho slavného (ale až ve 30 nejmíň) a být šéfredaktorkou časopisu Vogue, mít nějakou obrovskou vilu na Manhattnu nebo byldet v posledním patře mrakorapu v NY, tam kde bydlí prominenti.

S: Tak ať se ti to povede.
PJ: Děkuji.

S: Myslíš si že ti k tomu blogcz může pomoct?
PJ: Myslím, že ano! ;)

S: A jak?
PJ: To je jak křížový výslech :D No tak už jen díky krásné.cz mohu získat "praxi" chci dělat rozhovory se slavnými (ale opravdu slavnými) lidmi a tak nějak chci získat praxi... já nevím, každopádně mi něco říká, že je to dobrá zesta! ;)

S: Myslíš si, že jsi slavná?
PJ: Ne nemyslím, a to ze mně nemluví skromnost, já opravdu slavná nejsem, a proto se i divím, že vy o mne takhle píšete. Ale samozřejmě vám najednu stranu musím poděkovat ačkoli mnohdy nepíšete nic pěkného. :)

S: Sanžíme se psát náš názor a za ten lidé občas naštvaní jsou.
PJ: To ano, ale já se spíše zasměji.

S: :D Tak to jo. A konečně otázka nad kterou se vždycky pozastavím kdykoli přijdu k tobě na blog. JK a AK nevadí ti to? Nevaí ti že teda JK má hodně hodně věcí udělaných stejně jako ty? A upřímě. Vím že ste všechny kámošky ale přece jenom. Každý chce být originální. Nebo ty snad ne?
PJ: Ale ano, chci být originální,ale AK má blog úplně o něčem jiném. A neexistuje patent na přezdívku a navíc to je snad nejjednodušší přezdívka a PJ a AK jsou odlišné písmenka. Takže to bych neřešila a s JK? Možná se budete divit,ale když JK chce udělat něco na podobný způsob jako mám já hned mi volá nebo píše a ptá se, já jí řeknu zda-li ano nebo ne. A spoustu věcí děláme společně. Třeba máme projekt elite blogů ( bloggerselite.blog.cz ) na němž se podílíme společně. A možná tam někdy zařadíme i paparazzi blogy ;)

S: Tak to doufáme že nás vyberete jinak se můžete těšit na pořádně pikantní článek! xD
PJ: :D

S: A ještě se zeptám, spoustu lidí říkáš, že se jim zdá, že napodobuješ Paris Hilton. Je to pravda? Paris Hilton je známá svým Barbie stylem. Hlásíš se k němu také?
PJ: Na to už se mě také někdo ptal! :) No tak já se snažím nikoho nenapodobovat, růžovou barvu mám ráda a barbie styl neodsuzuji,, přesto se však snažím mít svůj vlastní styl podle vlastních pravidel.

S: Už sem to chtěla ukončit,ale najdenou mě napdalo spoustu dalších otázek. Máš ještě čas?
PJ: Jen do toho... jen do mě.

S: Jaké bylo tvoje poslední zklamání?
PJ: Poslední zklamání? Zrada od mé kamarádky,ale ponaučila jsem se. Objevila jsem pravidlo tří N- Nikdy Nikomu Nevěř!

S: Tvůj nejdelší vztah?
PJ: Jaj! :D No ták ... můj nejdélší vztah byl s přerušováním,ale celkově trval asi 4 měsíce. Vím,že nic moc,ale myslím si, že nad touto otázkoujsem se zaobírala už o něco výš.

S: Máš se spíš za královnu nebo šedou myš.
PJ: Šedá myš rozhodně ne a královna také ne, mám se za něco mezi tím. Sanžím se vyjít s každým.

S: Jak by jsi se popsala třemi slovy?
PJ: Manimulativní Mrcha.... sakra! To jsou dvě... :D

S: Tak jo to by snad už stačilo. Děkujem moc za rozhovor a ještě na závěr co pro nás chystáš nového?
PJ: Já také moc děkuji a můžete se těšit snad už konečně na ten vlog a pořádné články ;)

Tak myslím, že tohle bylo snad největšé PJino odhalení zatím. Co si o ní po tomto článku myslíte?

Drby?

16. června 2011 v 18:46 | ScEnKa |  L- Trapasy
Tady je žhavý drb o Lapri a nebo jak lapri zveřejnila na svém blogu drb o mě:

Prý jsem měla sex v klubu Ta Magika na točícím pódiu. Mezi lidma.

No tohle je žhavý drb o Lapri :-D :-D mě celkem pobavil..


Šokujúca foto Teres Xeiny!

15. června 2011 v 21:40 | Barbara |  TX- Trapasy
Dneska som bola na fb a naskočilo mi tam u kamarátov, že si niekto pozeral takú skupinu a "zdílel". Tak som tam nabehla a poklikala čo som mala. No a skočilo mi tam pár fotiek. Mali to byť fotky z líbimseti. A že akože tie najhoršie. A hádajte, kto tam bol! Naša Xeinička! Presnejšie s touto fotkou:

Chúďa. Prepracovať sa až tam, aby o nej ľudia písali že jej foto patrí medzi najhoršie na nete aké našli, to je smutné :/. Ale nebola som si istá či je to ona, pôvodne som nad tým aj uvažovala. Tak som sa rozhodla prebehnúť jej blog, či nájdem nejakú podobnú fotku aby ste si to mohli porovnať a že by sme dali anketu, či si myslíte že to ona je alebo nie. A našla som presne túto foto v tomto článku! Ani som neverila, že to je ona! Našli sa tam aj reakcie, že vypadá ako špinavá. No veď si to tam nájdete :). A moje hodnotenie fotky?
Výraz-3/10- jak zfetovaná myšička. Nič proti, Teres mám aj celkom rada ale fakt.
Úprava (jej úprava)-3/10- je tam strapatá, na tváry má nejakú... niečo. Ale zase namaľovaná je, no.
Pozadie-x/x- nehodnotím pozadie keď je to domáca foto, predsa len, to jej môžem rovno hodnotiť nábytok.
Celkový dojem-1/10- des! Mne sa tá foto skutočne nepáči. Ani som neverila, že je to ona.
Priemer(cca)- 2/10
No Terka má aj pekné fotky, to sa musí nechať! No tak či tak, s tou fotkou čo je vyššie to nie je až tak šťastný nápad. Aby ma dávali medzi obtučnené babičky a vychrtlé anorektičky s cigaretami v ruke a označili by ma ako :"Najhoršie fotky z libimseti", asi sa prepadnem hanbou pod zem. A čo vy?
Čo si myslíte o tej fotke?
Myslíte si, že je to hanba, alebo je Terka v tej skupine najhorších fotiek neoprávnene?
A pomimo to: Páčia sa vám takéto články odo mňa?
Komentujte! :)

Čerstvá osmnáctka kašle na blog

14. června 2011 v 16:28 | Sár!! |  ChS- Informace
Mezitím, co PJ a LV teď své blogy zahlcují aktivitou, Cherry Stella zveřejnila svůj poslední článek 28. května. Byl tojiž druhý článek o vzpomínkách. Zjistili jsme tam, že Cerry Stella nebyla a nejspíš ani pořád ještě není žádný andílek ačkoli již po osmnácti má vše dovoleno... :) Ale kdo už něco nezkoušel ve svém mladém věku že? ;) (To znídivně :D) No hlavní věc tohoto článku má být Cherry Stella.
Takže ve zkratce: DOUFÁME ŽE ZASE NĚCO PŘIDÁŠ TOHLE NÁS NEBAVÍ!
Na fotce: podle Stelly učitelka z porna

Nová blogerka- Barbara

11. června 2011 v 22:15 | Barbara |  Systémové info
Dobrý večer ľudkovia :). Chcela by om sa vám trošku predstaviť :). Volám sa (tu na blogu) Barbara a mám 13 :). Ako blogerka plánujem byť úprimná, hovoriť môj skutočný názor ale pravdaže budem aj mierne kritická. Skúsim sa zameriť práve na tie blogerky, ktorých tu baby spomínajú najmenej :). Dúfam že sa vám budú moje články páčiť :). A ešte jedna taká drobnosť. Nebudem brať na vedomie veci ktoré sa budú týkať toho, či niekoho mám rada alebo nie, či ma niekto niekedy urazil alebo či v minulosti napísal trápny článok. Budem brať na ohľad prítomnosť a aj keby sa niekomu podaril len jediný článok, pochválim aj ten :). Dúfam teda, že so mnou budete spokojný. A ešte by som vás chcela upozorniť že ak by ste voči mne mali hocijaké výhrady, niečo by vám na mne vadilo alebo by som napísala omylom nejakú hlúposť, kľudne ma opravte a ja to prerobím :). A ako úplne posledné vám chcem povedať, že sa budem snažiť pridávať koľko sa bude dať ale mám aj môj autorský blog, takže to skúste brať na vedomie :). Ďakujem za prečítanie a... asi len že brú noc :).

PJ až po součastnost

10. června 2011 v 17:01 | Sár!! |  PJ-Informace
Vim že trochu přeskakuji před PJ měla být ještě Cherry Stella,ale okolnosti mě k tomu donutili. Ten důvod se dozvíte na konci článku.
První článek PJ zveřejnila 4. prosince 2010 ve 22:25. Byl to článek s názvem:

To místo,ze kterého list od větve odpadnul je přesně k tomu určené.

Jednalo se o fotku z podzimu, následovalo dalších pár fotek a pak článek o ňajekém místu kde si PJ jako malá hrála, postupuji dál, blog mi přijde jiný připadá mi jako takoví ti, co jsou na blogu v autorském klubu. Rozcestníky Grafika, Read, Photos. Fotky ale nejsou o ní,ale o krajině, zvířatech prostě umělecké fotografie jestli se to tk dá nazvat.
Narazila jsem na článek:

Vánoce pro psy ? Splněno !

PJ tam přinesla psům do útulku dárky. PJ se zdá být zvířetomil a vůbec takový "-mil" ať už lidomil, kytkomily, zvířatomil.
Přecházím na leden. Shrnula bych to asi takto: Fotky krainy atp a deník, který si teď už vůbec nevede.
A únor v únoru má PJ zatím nejvíc článků a to 45. Dozvídáme se zde něco víc o PJiném psovi Quintíkovi a nakonci se mi potvrzuje moje tvrzení že PJ je psomil:

Nalezená, ztracená fenečka

A v komentářích pod tím PJin první "fanda":
6 emilie | Web | 28. února 2011 v 20:01 | Reagovat
Krásnej blog. Jsi krásná

A v březnu už nacházím rozcestník photography a tam móda, dále pak PJinu fotku, odkaz na fotomodelky a radící články. Ten zllom podle mne nastal tím výše uvedeným komentářem ale nevím. A zdubna už ji od nás znáte.
A teď? Co teď? PJ píše pro krasna.cz !
Nevím od kdy já si toho všimla až včera. Objevila jsem i další blogerky co tam vzali možná nějakou řidáme sem,ale PJ gratulujem vzpomínám si na rozhovor který dělala Scenka 1.dubna a ptala se tam PJ proč ještě není na krasna.cz a PJ napsala: "Nějak mne ještě nenapadlo se tam nějakým způsobem zapsat a když krásná.czzačínala můj blog ještě nebyl na světě. Možná si někdy ten čas najdu a pošlu jim nějaký článek a uvidíme, jestli se jim budu líbit. :)"
5. května ste u nás mohli najít článek, že PJ na krasna.cz zvařejnili její článek a teď ? Teď jí vzali. Připadám si jako by PJ byla náš svěřenec někdo koho jsme my jakoby "vyslali do světa" :) Hloupé,ale takové jsou moje pocity ze všeho.

LV->zase perlý =D

10. června 2011 v 16:55 | ScEnKa |  LV- Trapasy

Lady Vanilka zase perlí =D a zase se trefiloa nám paparazzi blogům do cesty =D sice u téhle fotky byl popisek "sexy dilinka z FB" ale není to i takhle dost trapné? =D myslím že ano..


+tohle video


Hodnotím jako trapas =D a radši se nevyjadřuji,,ale váš názor si ráda poslechnu takže:


Jak hodnotíte vy?

PJ známe a co JK a AK ?

8. června 2011 v 12:01 | Sár!! |  PJ-Informace
PJ známe předpokládám, blogerka poměrně úspěšná, což dokazují i její nechci psát obdivovatelky ale nejspíš jo např.: Kačíí (http://xoxo-website.blog.cz/) o JK jsme se už zmínili- údajně nejlepší kámošky ale vznikla nám tu jakási AK mám pocit, že PJ se stává vzorem dost holek. Překvapivě má PJ obě jak JK tak AK ve svých oblíbených blogách tak že by o tom věděla? Nevadí jí že už není tak originální když ji ostatní kopírujou?
Těžké co?
Příkládám fotky PJ, JK i AK:

sehnat fotku PJ byl už téměř nadlický výkon naštěstí má v menu odkaz na svůj jakýsi dailyboot tak tady je jedna

JK, PJina nejlepší kámoška mimochodem je to focené z jejího designuA nám neznámá AKLady Vanilka- HISTORIE

7. června 2011 v 18:39 | Sár!! |  LV- inormace
Jak to bylo s Lady Vanilkou ze začátku?

18. července 2009 v 19:57 napsala LV na blog článek do rubriky funny club aby idi psali komenty, že to je rekord. V současné době tam má 2020 komentářů.
Mne velice pobavil článek, který byl zveřejněn v srpnu 2009 a to: Reklama na šampóón chcete-li se oobavit doporučuji shlédnout. LV tam sice není vůbec viděl,ale legrace to je! :) A počet komentářů u článku? 27 dnes neuvěřitelné...
Z toho jsme zjistili, že LV kdysi vedla systém Spřátelených Blogísků...
Ze zářijového článku jsme zjistili, že LV hrála hry a sledovala blog "diddlinky-d" aneb Dominiky Myslivcové, že by právě ona byla jejím vzorem k vytvoření blogu? A počet komentářů? 9! :) Začátky byly a budou těžké pro všechny blogerky, které se chtějí s blogem někam dostat to znamená jen dobré i LV začínala s malou návštěvností hloupými články a málo komentáři.
V říjnu nám LV ponechala nesmazané dokonce 2 články! Jeden a to mě pobavilo byla soutěž o nejvíc sexy (jejího) spolužáka a druhý fotopříběh "Each other"
Listopad články nic moc zajímavé: soutěž o nejlepší spolužačku, založení "funclubíku" a seznam článků, kde o ní psali na blogách.
V prosinci nám LV udělala Vánoční videoklip :) pak přání k Silvestru... upřímě by mě zajímalo, proč si maže ty články? Nebo, že by jich bylo tak málo? Pochybuji!
Uryvek z článku z března: "Já se bojím třeba psů , někdy trapasů a i třeba toho , že mě někdo přepadne :("
V dubnu si pro nás připravila článek Jak se hezky fotit a hned přidala pár svých fotek na téma" kuk ! "

Myslím si, že nemá cenu pokračovat, LV si většinu svých článků z archivu smazala, takže bohužel... příště se těšte na historii Cherry Stelly pak PJ a pak Lapri... atd.

SPECIÁL (Hot or Not)

4. června 2011 v 17:39 | ScEnK
Takže je tady speciál Hot or Not,jak jsem slibovala bude to Nellie Caddy Dots a Lady Vanilka..Doufám že se vám to bude líbit trochu to poupravím ,,a napíšu k tomu co se mi líbí co ne a pak budete hodnotit vy =) do komentářů my napíšete co se vám taky líbí a taky co ne ..


LADY VANILKA:

úsměv:0% není žádný
pozadí:15%
celkový dojem : 45%


NOT PHOTONellie Caddy Dots:
úsměv:1% není vidět
pozadí:49%
celkový dojem: 88%

HOT PHOTO !


A jak se to líbí vám ?? =)
určitě pište své názory =)HOT - 51% a víc
NOT-0-50%

info+omluva

3. června 2011 v 17:26 | ScEnKa

OMLUVA:

Omlouvám se vám že jsem tak strašně dlouho niic nepřidala,ale blog jsem uplně vipustila a byla s kamarády,učila se a byla šťastná ale teď zase začala blogová pohotovost ať okamžitě napíšu nějaký článek,,,tak článek dneska vážně nenapíšu nneí z čeho =D když se podíváte na blog LV ,Nellie,PJ,LH-lucie honest nbeo Cherry Stelly tak nikde nneí nic o čem by se dalo psát bohužel...ale asi udělám nějakou nejnovější fotku Nellie caddy dots a terez xeiny a vy rozhodnete která ji má hezčí....=) těšte se =) na výkend připravuju speciál HOT or NOT..=)

INFO:

Takže už jsme se asi rozhodly pro novou spolumajitelku obešleme ji a uvidíme zda to teda vezme nebo ne každopádně se ozvala sama takže by to měla vzít (doufejme)..=) toť vše k dnešku


Jak se máte ? co škola? a co říkáte na speciál HOT or NOT?

Lapri má auto!

2. června 2011 v 16:17 | Sár!! |  L- Informace
Už to není žádná malá holčička. Naše Lapri má už svoje auto! Možná to není zatím nic extra, já sama čekala že bude mít nějaký super model,ale pro začátek stačí... Většina z nás tiše závidí že? :)