Cherry Stella X Lady Vanilka

24. dubna 2011 v 20:13 | ScEnKa -Cherry Bublle

Cherry Stella-Napsala článek o LV ....,,,(což se dalo čekat)...Ale asi bych to neudělala tímto si u mě Stella zařídila jedno velké MÍNUS...Bohužel Stellu v tomhle moc lidí podporovalo..JO Vanilka je možná trapka ale myslím si že si nezaslouží aby si ju lidi takhle dobýrali protože je prostě jak to slušně říct retardovaná...Ale tak jakože nechme ju dýchat ne???buďme alespoň natolik zdvořilý aby jsme ju nechaly dýchat a žít si v tomhle provokativním,PÍP(sprosté slovo) blogovém světě ..

Ochutnávka z článku:


Na túto tému viem písať len o jednej jedinej veci, respektíve osobe.
Ona je jedno veľké, zasrané, vygumované nulovité nič. Netrápi ju týranie zvierat (!!!piča, vtedy môj pohár uvedomelosti a trpezlivosti pretiekol), začala sa zaujímať len o seba a píše články v štýle priemerného huliča po troch jointoch. Keď s ňou ľudia nesúhlasia, "nenápadne" uzavrie komentáre. Urobí sútaž a ľudí tam vyberá podľa sympatie. Dobre, prihlásilo sa ich 108, ale nebolo by zdvorilejšie vybrať prvých 20 ktorí poslali mail? Arogantne odtiaľ odstránila Lapri, Judith a mňa. Mala k tomu 638963279064 argumentov. Ale ja viem, prečo ma škrtla. Pretože všetci to vedia, ja to viem, ona to vie - vyhrala by som to, aj keby tam mám fotku kde opitá ležím vo vlastných zvratkoch a medzi očami mám jebák, už len vďaka svojej návštevnosti a umeniu predať sa. Ale to ona neprizná. Doteraz som sa na nej chodila pobaviť, odteraz by som ju najradšej zavesila za pysky do prievanu. Dosrala všetko čo mohla, očividne si neváži toho, čo dosiahla /hoci paradoxne, dosiahla to len reklamami a pod).

I verše jí složila Cherry Stella

Nie je to vec vôbec nová,
že jebnutá je Vančurová.
Tak co na to říkáte ??? MOji milý zlatí ????Honem komentáře =))

Lady Vanilka-KONEC!!!the end ...chce zkončit z blogem???že by ju i tohle z Cherry stellou nějak ranilo???vždyť tvrdila že je na všechno připravená a nadávky nebere??Že by se jí to vážně dotklo???to vážně nikdo neví..Michaela Vančurová prohlásila že:Si možná založí nový blog ale nikomu o něm neřekne ....Doufejme že si ho založí(ale nepotporuju ji =D)

ochutnávka z článku:

Konec? The end? ámen.

Nedávno jsem řešila (zhruba 3měsíce zpět) s kámoškami ve třídě jestli skončit s blogováním. Řešila jsem to s Teres (týden zpět). Ale na blogu jsem o tom nedala, ani zmínku dokud jsem nevěděla, že budu pevně rozhodnuta! Ano, já jsem rozhodnutá.Všichni mě přemlouvali ať toho nenechám. Ale já mám svou hlavu.
Není to kvůli odpůrcům (přesto bych se přenesla) ani kvůli tomu, že mě to nebaví, ale z osobních důvodů, které bych tu raději nezmiňovala. Řekněme jen, že si chci psát blog pro sebe a ne pro ostatní, když to neocení. Chci vést blog jako Xeina. Chci psát o tom, co mě baví. A ne být mašina na psaní článků, o kterých nic nevím. Chci mít vlastní názory bez urážek na mou osobnost. Nechci velkou návštěvnost. Ale hlavně nechci, aby se ze mě stala LadyVanilka.
Přeberte si to, jak chcete. Pochopte to, jak chcete.
V pondělí tu bude článek kvůli Velikonocím a co bude pak? To nikdo neví... Ale je dost možné, že později narazíte na blog, který bude psaný mnou, ale ne na této adrese. Ale je taky dost možné, že na něj nenarazíte, protože o něm neřeknu ani mouše:)

Tak co na to říkáte???kdo je podle vás star blogu?? LV nebo CS??? Co říkáte na ten neobvyklý obrat u LV????myslíte že to CS přehnala????

Vaše názory mi pište do komentářů
Vaše ScEnKa :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama